Нові статті
Усі статті
Останні новини
Усі новини
31 травня 2023
Акція! Знижка 80 грн за відгук на сайті
14 січня 2023
Акція! Безкоштовна доставка чаю
2 грудня 2022
Акція! З кожної пачки чаю WAK'A знижка 5 грн
25 жовтня 2021
Переглядів - 18 319
Про китайський чай улун можна розповідати годинами. У минулій статті були викладені основні факти, а тепер ми торкнемося маловідомих. Який склад цього продукту і як це відбивається на його корисних властивостях та застосуванні в медицині? Чи є від цього напівферментованого чаю шкода, які є протипоказання? Як правильно заварювати й зберігати улун? Говорити ми будемо в основному про його молочний вид як про найбільш популярний. А почнемо з цікавих маловідомих фактів.
12 жовтня 2021
Переглядів - 3 982
Улун – це якісний напівферментований чай, створений на основі високогірних сортів з Китаю. Орієнтовний (середній) рівень ферментації – 50 %. Вона робиться лише частково, тобто окисленню піддається не вся їхня поверхня. Не ферментуються внутрішні шари чайних листочків. Для заварювання улуна оптимальна температура близько 82-85 градусів.
27 липня 2021
Переглядів - 24 106
Останнім часом в Україні активно обговорюється новий для нашого споживача напій – чай матча. Продукт продається у вигляді листя, розтертого в порошок. У Японії, яка є основним постачальником продукту на світовий ринок, вживання напою є чарівним дійством. Але й ми маємо можливість долучитися до східної культури. Для цього, як ви здогадуєтеся, потрібно купити матча-чай.
23 травня 2020
Переглядів - 6 799
За частотою споживання у світі чай посідає друге місце після води, обганяючи каву. Щодня людина випиває приблизно 3-4 чашки, а при посиденьках у душевній компанії можна випити й тижневу норму. Цей напій втамовує спрагу, освіжає, тонізує, надає сили. Також він є натуральним релаксантом, який при нервовому перезбудженні здатний заспокоїти та налаштувати на потрібний
7 травня 2020
Переглядів - 6 162
Виглядати на всі 100 хочеться чоловікам і жінкам у будь-якому віці. Один із головних чинників краси в нашій культурі – струнка фігура, здобути яку часто допомагає чай для схуднення. Якщо ви хочете швидкий і безболісний результат, оптимально поєднувати вживання напою із заняттями фітнесом та розумними дієтами. Або ж можна купити найефективніший чай для схуднення, а потім (для отримання результату) – регулярно й довго пити його, не докладаючи надмірних зусиль.
11 квітня 2020
Переглядів - 99 785
Чай використовують, за деякими оцінками, уже понад 5000 років. Спочатку на рослину камелія китайська звернули увагу через тонізуючі властивості її завареного листя. Сьогодні чай п'ють, щоб зігрітися в холодну погоду чи покращити здоров'я. Але як не загубитися за такого розмаїття асортименту? Допомогти можуть рейтинги марок і брендів, виробників та сортів.
26 березня 2020
Переглядів - 27 727
Трав'яні чаї, які приносять користь і бувають дуже смачними. Не варто вважати їх панацеєю від усіх хвороб, але те, що там є багато вітамінів, антиоксидантів та інших стимуляторів, не спростує навіть найзлісніший скептик. Щоправда, це не чарівна пігулка – щоб отримати достатній ефект, потрібно їх вживати тривалий час. Якщо ви готові до цього, розглянемо корисні види чаю, як їх заварювати і де купити.
22 березня 2020
Переглядів - 15 784
Ройбуш – відносно новий на українському ринку продукт, проте це зовсім не вказує на його меншу цінність. Навпаки, враховуючи скептичне ставлення нашого населення до всього нового, можна наголосити на користі ройбуша, який набирає популярність величезними темпами. Обмежує їх лише не дуже великий обсяг світового виробництва – близько 12 000 тонн, з них на експорт іде лише 50 %.
13 березня 2020
Переглядів - 11 834
Вузьколистий кіпрій, відомий у народі як іван-чай – дуже популярна цілюща рослина. З давніх-давен його сушили, заварювали і застосовували як смачний та корисний напій. Народні цілителі використовували кіпрій для лікування багатьох захворювань. Але й у наші дні іван-чай не втратив своєї популярності, його корисні властивості підтвердила навіть офіційна медицина. Лікарі радять вживати напій у комплексній терапії й профілактиці різних захворювань.<br>
15 лютого 2020
Переглядів - 4 296
Для підприємця-початківця найважливішим є легкий вхід у бізнес, стабільний попит, відносно невисокі інвестиції. І в цьому плані дуже непогано виглядає магазин із продажу чаю, адже різні види цього напою так люблять в Україні. Прибутковість буде не захмарною, але досить непоганою. Звісно, за умови, що ви все зробите правильно. А для цього розгляньте нашу покрокову інструкцію з відкриття чайного магазину з нуля. Багато що буде стандартним для будь-якої торгівлі, але нюанси все-таки є.
8 лютого 2020
Переглядів - 8 000
Чай в Україні люблять, а сам продукт не псується швидко. Чому б тоді не зробити бізнес із продажу чаю на вагу з нуля? Очевидно, така діяльність має чимало плюсів. Але є й те, що лякає: а раптом не вдасться перемогти конкурентів, як вибрати постачальників, як скласти правильний бізнес-план? Як ми зараз побачимо, нічого складного в бізнесі з продажу чаю немає.
6 листопада 2019
Переглядів - 7 283
Правила й інструкції щодо заварювання чаю не надихають середньостатистичного споживача з України. Усе-таки за способом життя ми далекі від східних умовностей. Однак у цій статті пропонуються деякі “залізні” закони про те, як правильно заварювати чай, щоб він приносив більше задоволення, а також як робити це в спеціальному посуді для заварювання. Також обговорімо спрощені (допустимі) методи для тих, хто перебуває в режимі обмеженого часу.
30 жовтня 2019
Переглядів - 10 639
Трав'яні відвари в нашій країні зазвичай використовуються як оздоровчі. Принаймні якщо людина замислилася, як вибрати трав'яний чай, найімовірніше, вона хоче вирішити якусь проблему зі здоров'ям. Тому нерідко покупці цікавляться, від чого той чи інший напій допомагає.
15 жовтня 2019
Переглядів - 4 837
Зелений чай – це узагальнений термін для сотень сортів. Лише в Китаї, який є його основним постачальником, налічується їх понад сімсот. Назва пояснюється кольором чайного листа, проте є чимало відтінків: матовий, смарагдовий, світло-оливковий.
14 серпня 2019
Переглядів - 2 758
Вибір хорошого чаю в деяких споживачів упирається в аналіз ціни і назви бренду на упаковці. Для когось важливі смакові уподобання, наявність чи відсутність певних добавок. Однак справжні гурмани розуміють, що є більш вагомі чинники.